PATARIMAI KAIP MĖGAUTIS SPA NAMUOSE

„Sanitas per aqua“ – sveikata per vandenį. Būtent taip šifruojasi visame pasaulyje taip mėgstamas trumpinys SPA, kuris šiandien daugeliui asocijuojasi su maloniomis grožio ir vandens procedūromis. Nors ne visada galime pasilepinti savaitgaliu prabangiame SPA centre, pasimėgauti kūną ir sielą atpalaiduojančiomis akimirkomis galima ir namuose. Kūno SPA namuose – tai ne tik procedūros siekiančioms turėti nepriekaištingą, lygią ir švytinčią odą, bet ir reguliarių grožio ritualų kūrimas, kuris padeda atsipalaiduoti bei parodyti meilę sau. Tad norime pasidalinti patarimais ir priemonėmis, kurios padės daugiau sužinoti apie kūno puoselėjimą ir įkvėps susikurti nuostabią SPA patirtį namuose.

KŪNO ŠVEITIMAS

Tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis norint turėti nepriekaištingą kūno odą. Šveitimas užtikrins, kad oda greičiau atsinaujintų, kas lems lygesnę, mažiau celiulito varginamą odą. Taip pat, bus efektyviai pašalinamas raginis odos sluoksnis – tai padės tolygiau įdegti, leis išvengti plaukelių įaugimo po depiliacijos bei privers vėliau naudojamus kremus įsigerti greičiau ir geriau. Šiam žingsniui naudokite Académie Scientifique de Beauté ekspertų sukurtus šveitiklius: Saldus ritualas arba Žydroji lagūna. Japonijos ir Polinezijos grožio ritualų įkvėpti natūralūs cukraus šveitikliai akimirksniu ištirpsta ant odos ir švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, palikdamas apsauginę plėvelę.

ODOS ATSTATYMAS PO DEPILIACIJOS

Po bet kurios depiliavimo procedūros, būtina tinkamai prižiūrėti odą, jog ši nesausėtų ir netaptų dirgli. Tam Académie Scientifique de Beauté ekspertai sukūrė podepiliacinį-raminamąjį losjoną kūnui. Nelipnios tekstūros losjonas efektyviai ramina ir drėkina odą bei puikiai apsaugo nuo plaukelių įaugimo. Plaukeliai būna retesni ir silpnesni bei lėčiau auga.

ODOS MAITINIMAS

Jei susiduriate su ypatingai išsausėjusia, šerpetojančia, šiurkščia ar po vonios procedūrų tempimo varginama oda – nepamirškite užsitepti Académie Scientifique de Beauté kūno kremo Polinezijos svajonė arba kūno losjono Gėlių ceremonija, kurių sudėtis praturtinta aukščiausios kokybės aliejais, o aromatas privers jaustis kaip atostogose visus metus.

RANKŲ PRIEŽIŪRA

SPA ritualą vainikuos rankų palepinimas. Nuplaukite rankas ir užtepkite Académie Scientifique de Beauté Imperatoriškąjį rankų kremą arba rankų kremą Vahiné, specialiai sukurtų nuraminti ir sušvelninti sausą rankų odą, nepaliekant riebios plėvelės. Minutėlę švelniai pamasažuokite rankas, nepamirškite odelių aplink kiekvieną nagą – taip suminkštinsite nagų odeles ir pamaitinsite nagus.

Nuo šiol, mėgautis SPA malonumais namuose kasdien yra taip paprasta! Tereikia jūsų odai tinkamų priemonių, jaukios atmosferos ir gero nusiteikimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.