VANDUO – PAGRINDINIS ODOS GROŽIO ŠALTINIS

Ar žinote, kad visiškai nevalgant ir negeriant žmogus gali išgyventi tik 4-6 dienas, o gerdamas pakankamai vandens be maisto žmogus gali išgyventi 3-5 savaites? Taigi, ne veltui sakoma, kad vanduo – tai gyvybės šaltinis ir, žinoma, svarbiausia grožio priemonė.

Vanduo, nors ir nėra maisto medžiaga, dalyvauja visuose organizmo procesuose. Mes patys esame sudaryti iš vandens ir net 20% odos sudaro vanduo. Odoje esantiems enzimams, atsakingiems už tam tikro odos sluoksnio sudarymą bei funkcijų vykdymą, vanduo tiesiog būtinas. Kai oda praranda drėgmę, enzimai lėčiau vykdo savo funkcijas, tada pažeidžiamas odos vientisumas, epidermio sluoksnio struktūra tampa silpnesnė, prasčiau išlaiko drėgmę ir apsaugo odą. Drėgmė tiesiog greičiau garuoja. Todėl būtina išlaikyti optimalų drėgmės kiekį odoje.

Drėgmės kiekį odoje gali lemti daugybė veiksnių – nepalankios aplinkos sąlygos, paveldimumas, imuninės ir hormoninės sistemų pokyčiai, gyvenimo būdas bei neteisingai parinktos kosmetinės priemonės. Per dieną žmogus natūraliai praranda net 3‒4 litrus vandens, kurį organizmas pašalina kartu su prakaitu, šlapimu ir iškvepiamu oru. Papildomai vandens netenkame apie 12% šaltuoju periodu ir 25% dėl UV spindulių bei kenksmingų aplinkos faktorių. Mažėjant vandens kiekiui organizme pasireiškia odos dehidratacija – veido oda sausėja, tampa jautri, šerpetoja, praranda spindesį ir greičiau sensta, atsiranda smulkių raukšlelių tinklas. Bet kurio tipo oda – sausa, riebi ar mišri – gali turėti dehidratacijos problemų. Dehidratuota oda visada yra laikina būklė, kurią galima panaikinti naudojant tinkamus produktus. 

Académie Scientifique de Beauté ekspertų sprendimas: ištobulinta ir atnaujinta HYDRADERM produktų linija skirta dehidratuotai odai ir pritaikyta įvairiems odos tipams bei skirtingiems metų laikams. 

HYDRADERM linija orientuota į inovacijas ir įkvėpta tvarios kosmetikos idėjos, kurios esmė natūralūs ingredientai ir tvari pakuotė, nesukeliantys neigiamų padarinių žmogui ir gamtai. Visi produktai sukurti ir pagaminti Prancūzijoje be gyvūninės kilmės medžiagų ir pažymėti „Vegan“ ženkliuku, tiks ir veganams.

Kosmetikos sudėtyje esančios išgrynintos, hipoalerginės ir natūralios veikliosios medžiagos puikiai suderintos su oda, gerai toleruojamos ir atkuriančios odos balansą bei sustiprinančios jos gynybinį barjerą. Pagrindinė visos linijos veiklioji medžiaga – 100% natūralus žaliųjų obuolių ekstraktas, išgautas patentuotu fermentacijos būdu, todėl obuolys pavaizduotas kiekvienoje šios linijos pakuotėje. 

Visos kartu HYDRADERM veikliosios medžiagos veikia trimis etapais:

  1. Staigus drėkinimas (natūralus obuolių vanduo, augalinis glicerinas, poliolis, taukmedžio sviestas).
  2. Ilgalaikis drėkinimas (žaliųjų obuolių, alijošiaus ir burokėlių ekstraktai, aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, organinis cukrus).
  3. Drėgmės išsaugojimas (makadamijų ir lazdynų riešutų aliejai, augalinis vaškas).

HYDRADERM liniją sudaro – šveitiklis, kaukė, tonikas, serumas ir 5 kremai, kurie skiriasi vienas nuo kito, savo tekstūra: nuo lengvo gelio iki stipriai maitinančio kremo. Galite pasirinkti tekstūrą, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius – pagal odos tipą ir metų laiką. Kiekvienas šios linijos produktas puikiai atstato ir palaiko optimalų drėgmės balansą, atkuria odos švytėjimą bei apsaugo odą nuo dehidratacijos. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.